Na całym świecie królują wyprzedaże i promocje, dlatego LVbet przygotował dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 1500 PLN! W ten weekend ciekawie zapowiadają się pojedynki Chelsea z Tottenhamem, w Serie A Napoli z AS Romą, a w polskiej Ekstraklasie starcie Lechii Gdańsk z Lechem Poznań. Największy bonus na rynku, który znacznie powiększy Twoją kieszeń i pozwoli wygrać jeszcze więcej! ​

Jak odebrać bonus?

  1. Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”1500 PLN NA BLACK FRIDAY” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  2. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
  3. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
  5. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

REGULAMIN PROMOCJI

  • Czas trwania promocji 27.11 (10:00) – 29.11 (23:59)
  • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN
  • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.

Przyjmij 20 zł bez wymogu wpłacenia pieniędzy na LVBet już teraz!

Odbieram 20 PLN bez depozytu