W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach “Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Wtorek 11 Grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!


1. eToto: Bonus 10zł

Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł, po kursie min. 2.00 (min. 1.20 każde wydarzenie) i zgarnij po jego rozliczeniu bonus 10 zł!

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: Liga Mistrzów: dodajemy + 7% do wygranych w aplikacji LV BET!

Stawiaj we wtorek nieograniczoną ilość kuponów na Ligę Mistrzów i wygrywaj 7% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu)
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony we wtorek (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Szczęśliwa 13

Z forBET kto gra ostatnią kolejkę grupową Ligi Mistrzów, jest bogaty! Dziś do zgarnięcia mamy 100.000 zł! Co zrobić aby tegoroczne święta się ozłociły? 11 grudnia do godziny 18:55 należy zagrać kupon za dokładnie 10 PLN obstawiając zwycięzców z oferty „SZCZĘŚLIWA 13”. Na kuponie należy wytypować wszystkie 13 podanych meczów. Pokaż jak dobrze znasz Ligę Mistrzów UEFA i zdobądź budżet na święta marzeń!

Regulamin promocji

 1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 11.12 do godziny 18:55
 2. W promocji mogą wziąć udział jedynie klienci www.iforbet.pl
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy zagrać kupon za dokładnie 10 PLN obstawiając zwycięzców(1×2) z oferty „SZCZĘŚLIWA 13”, którą znajdziesz w menu zakładów pod „Sporty”, a nad „Piłka nożna”
 4. Na kuponie należy wytypować wszystkie 13 podanych meczów, typując ich zwycięzcę wybierając JEDYNIE z opcji 1X2
 5. Kolejka konkursowa jest jednoznaczna z wybranymi przez nas spotkaniami i składa się z 13 meczów
 6. Jeśli trafisz 13 z 13 typów, otrzymasz nagrodę główną, tj. 100.000 PLN, przelane na konto bankowe zwycięzcy, niepodlegające żadnemu obrotowi
 7. Jeśli więcej lub jedna osoba wytypuje w jednej kolejce 13 zwycięzców, nagroda zostanie podzielona między nich
 8. Jeśli trafisz 12 z 13 typów, otrzymasz telefon iPhone 8
 9. Jeśli trafisz 11 z 13 typów, otrzymasz bonus 500 PLN na konto forBET
 10. Jeśli trafisz 10 z 13 typów, otrzymasz bonus 100 PLN na konto forBET

11.Nagroda główna zostanie przekazana zwycięzcy w ciągu 3 tygodni od momentu rozliczenia kuponu

 1. iPhone 8 zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych od momentu rozliczenia kuponu
 2. Środki bonusowe znajdą się na kontach w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania)
 3. Jeżeli rynkowy kurs zdarzenia jest wyższy niż 2,0, to na potrzeby zabawy kurs jest obniżany do poziomu 2.0, tak aby ograniczyć możliwości blokady kuponu (wstrzymanie przez system wskutek przekroczenia maksymalnej wygranej)
 4. Do udziału w promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe
 5. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
 6. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

 

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! ?