Czas leci nieubłaganie. Przed nami już siódma kolejka Ekstraklasy – najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Bez wątpienia czekają nas nie lada emocje. Wartym uwagi jest z pewnością wyjazdowe starcie lidera tabeli, Wisły Płock, z beniaminkiem z Łodzi, Widzewem, a także Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca aż 116 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. Czy podejmiesz się wyzwania?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

116 000 pln dla najlepszych typerów Ekstraklasy

Dopiero co zakończyliśmy weekend. Środek tygodnia to czas na przemyślenia i dobranie odpowiedniej strategii. Już w piątek o godzinie 18:00 rozpocznie się wspomniana siódma kolejka Ekstraklasy. W najbliższej kolejce zmierzą się także Raków Częstochowa ze Śląskiem Wrocław. Warto nadmienić, że drużyna pod wodzą Marka Papszuna rozegra w czwartek mecz pucharowy ze Slavią Praga. Czy zmęczeni zawodnicy będą w stanie wywalczyć trzy punkty także w niedzielę? Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera LVBet, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 116 000 pln?

Zobacz również: Kod promocyjny LVBet

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 23.08-26.08.2022, do godziny 17:59, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie kombi muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 7 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 116 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 7 kolejki Ekstraklasy. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. W przypadku trafienia 8 z 9 meczów, wówczas gracz otrzyma bonusowe 2 000 pln. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 29.08.2022. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1.75.