Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym obowiązuje promocja u legalnego bukmachera Superbet, znana jako Super Spin. Z tego też powodu buk postanowił nie zostawić nas z niczym i zaproponował nową promocję, która skierowana jest jedynie do nowych klientów. Już teraz, rejestrując swoje konto, po spełnieniu odpowiednich warunków będzie można skorzystać ze specjalnej promocji 100% zwrotu do 150 PLN. Działa ona na podobnych zasadach jak zakład bez ryzyka.

100% zwrotu do 150 PLN

Każdy kto jest zainteresowany powyższą promocją powinien przyjrzeć się najbliższym spotkaniom. Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie Southampton – Leicester, które rozpocznie się już o godzinie 21:00. W zasadzie, są to drużyny z dwóch innych części tabeli. Lisy znajdują się na wysokim trzecim miejscu, a z kolei Święci zajmują 15 miejsce w tabeli mając 9 punktów przewagi nad strefą spadkową. Trudno jest wskazać komu bardziej powinno zależeć na wygranej. Z jednej strony, Southampton raczej nie jest mocno zagrożone spadkiem z ligi. Z drugiej jednak strony, Leicester też ma w miarę wyklarowaną sytuację i niemal pewne europejskie puchary w przyszłym sezonie. Wystarczy, że obie drużyny w miarę możliwości utrzymają swoją formę, a ich miejsce w tabeli nie powinno się znacznie zmienić. Generalnie rzecz biorąc, bardziej jednak faworyzować należałoby drużynę przyjezdnych. Walczą oni o najwyższe możliwe cele, a swoją formą bez wątpienia przewyższają Southampton. Warto sprawdzić, czy pojawiły się jakieś interesujące typy bukmacherskie na to spotkanie.

Spotkanie na podobnym poziomie odbędzie się również we Francji. Równolegle do spotkania na angielskim boisku, odbędzie się pojedynek Marsylia – Strasbourg. Drużyna Arkadiusza Milika ma jeszcze szanse na wzięcie udziału w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jednak, jeżeli chcieliby tego dokonać to muszą utrzymać możliwie najwyższą formę jaka jest możliwa. Na ten moment ich miejsce w tabeli nie gwarantuje im rozgrywek europejskich. Jeżeli to jest ich celem, to są zmuszeni do przeskoczenia w ligowej tabeli zespół Lens, który to ma nad nimi punkt przewagi. Jeżeli chodzi o ekipę Strasbourga, to znajdują się oni nieco ponad strefą spadkową. W zasadzie nie mogą być jeszcze pewni utrzymania, ponieważ od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie 6 punktów. Jeżeli chcą utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej, to w ostatnich meczach sezonu muszą ugrać chociaż kilka punktów. Na ten moment nie mogą się oni czuć w żaden sposób bezpieczni.

Nowy bonus od Superbet ma jasne zasady jego obowiązywania. Kluczowe jest założenie konta w terminie od 30.04.21r. do 06.05.21r. z użyciem kodu promocyjnego TYPERVIP albo za pomocą specjalnego reflinku. W następnej kolejności kluczowym jest dokonanie depozytu i postawienie kuponu. Stawka zakładu musi wynosić od 10 zł do 150 zł. W przypadku kiedy kupon okaże się przegrany, to bonus zostanie aktywowany i gracz otrzyma zwrot stawki (do 150 PLN). Zdarzenia, które znajdą się na kuponie muszą obejmować wydarzenia sportowe, z wyłączeniem sportów wirtualnych i zakładów specjalnych (dopuszczalny jest SINGIEL i AKO). W przypadku aktywowania się bonusu zostanie on przyznany w ciągu 72 godzin, a gracz będzie miał 3 dni aby go zaakceptować oraz 7 dni na jego wykorzystanie. Bonus wymaga obrotu po kursie minimalnym 1.50, a w przypadku kuponu AKO – kurs łączny minimalnie 1.50, a pojedyncze zdarzenie min. 1.10.