Większość typerów bardzo ceni sobie promocje, dzięki którym mogą oni otrzymać cashback za przegrany kupon. Co prawda legalni bukmacherzy stosunkowo rzadko proponują tego typu bonusy, jednakże nie jest to zasadą. Już teraz obowiązuje nowa promocja bukmachera Superbet, dzięki której nowi użytkownicy mogą otrzymać zwrot nawet do 150 zł. Warunki narzucone przez organizatora promocji są bardzo jasne i łatwe do spełnienia.

100% CASHBACK DO 150 ZŁ

Co prawda promocja jest ograniczona czasowo, jednakże każdy zainteresowany bez problemu powinien zdążyć ze spełnieniem warunków. W tym celu warto już spojrzeć na spotkania, które można obstawić mając pewność ewentualnego cashbacku w przypadku niepowodzenia. Pomimo tego, że dzisiaj czeka nas środa bez Ligi Mistrzów, która to wkroczyła już w ostateczną fazę i pozostało jedynie oczekiwanie na spotkanie finałowe, to trzeba przyznać, że ilość ciekawych spotkań jest naprawdę spora. Zdecydowanie najciekawsze mecze czekają na nas we Włoszech oraz we Francji. W Italii będziemy świadkami finału pucharu Włoch, gdzie Juventus rywalizować będzie z Atalantą. Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że ekipa Pirlo w tym sezonie wypada, jak na swoje możliwości, bardzo słabo. W lidze zajmują oni dopiero 5 miejsce, które na ten moment umożliwia im zagranie w przyszłym sezonie w Lidze Europy. Co prawda do czwartego miejsca, na którym znajduje się Napoli, brakuje im zaledwie jednego punktu, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że do rozegrania pozostał im zaledwie jeden mecz. Atalanta z kolei gra bardzo dobry sezon, co owocuje zajmowaniem przez nich pozycji wicelidera. To spotkanie, jak przystało na finał pucharu, zapowiada się niezwykle ciekawie. Z całą pewnością nie zabraknie typów bukmacherskich związanych z tym meczem.

Poza wspomnianym finałem pucharu Włoch i finałem pucharu Francji, gdzie zmierzy się ze sobą Monaco i PSG, odbędzie się również kilka ciekawych spotkań w ramach meczów ligowych. Zobaczymy przede wszystkim aż sześć spotkań w ramach angielskiej Premier League, gdzie walka o europejskie puchary trwa w najlepsze. Bez wątpienia największa presja ciąży na drużynie Jurgena Kloppa, która przy aktualnym układzie tabeli zajmuje miejsce gwarantujące udział w Lidze Europy. Jest to pozycja, która z całą pewnością nie może zadowolić kibiców The Reds. Zmierzą się oni z Burnley, które jest już pewne utrzymania w lidze i tak naprawdę ten mecz nie ma dla nich żadnego znaczenia. Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek Tottenhamu z Aston Villą, ponieważ gospodarze wciąż liczą na grę w europejskich pucharach, a Aston Villa zdecydowanie nie jest zespołem, który odpuszcza jakiekolwiek spotkanie. Na brak emocji z całą pewnością nie będzie można narzekać.

Bonus od Superbet ma bardzo przejrzyście określone zasady jego przyznawania. Najważniejszym jest, aby założyć konto w terminie od 16.05.21r. do 24.05.21r. z użyciem kodu promocyjnego TYPERVIP lub za pomocą specjalnego reflinku. Po dokonaniu rejestracji, należy wpłacić pierwszy depozyt i postawić kupon – SINGIEL lub AKO. Stawka zakładu musi wynosić od 10 zł do 150 zł. W przypadku kiedy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to bonus się aktywuje, w skutek czego gracz otrzyma zwrot postawionej stawki, z górnym ograniczeniem do maksymalnej kwoty wynoszącej 150 zł. Zdarzenia, które znajdą się na kuponie muszą obejmować wydarzenia sportowe, z wyłączeniem sportów wirtualnych i zakładów specjalnych. W przypadku aktywowania się bonusu zostanie on przyznany w ciągu 72 godzin, a gracz będzie miał 3 dni aby go zaakceptować oraz 7 dni na jego wykorzystanie. Bonus wymaga obrotu po kursie minimalnym 1.50, a w przypadku kuponu AKO – kurs łączny minimalnie 1.50, a pojedyncze zdarzenie min. 1.10.