Niedawno zakończone okno transferowe z całą pewnością można zaliczyć do najlepszych w historii. Kluby zmienili przecież genialni zawodnicy – Cristiano Ronaldo i Leo Messi. W tym sezonie inne koszulki ubiorą też chociażby Sergio Aguero, Georginio Wijnaldum, czy też Sergio Ramos. Bez wątpienia ruchy na rynku transferowym będą miały niemały wpływ na sytuację w najlepszych ligach świata. Skupmy się jednak na roli Leo Messiego w Paris Saint-Germain, który być może zagra od pierwszej minuty w sobotnim starciu z Clermont w Ligue 1. Jeden z bukmacherów oferuje bonus wynoszący 10 pln za każdą bramkę (choćby samobójczą) Messiego w najbliższym meczu! Kupon musi być jednak zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

10 zł za każdy gol Messiego

Lionel Messi niedawno opuścił Barcelonę i jako cel na kolejne lata objął klub ze stolicy Francji. PSG to potężny, bardzo dobrze finansowany projekt, nastawiony na wygranie wszystkiego, co możliwe. Aktualnie lista gwiazd w zespole przedstawia się wręcz absurdalnie – Messi, Mbappe, Neymar, Ramos i wielu, wielu innych. Niemniej jednak to Leo Messi zapewne będzie czołowym zawodnikiem francuskiego giganta. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zagra od początku spotkania. Przyjrzyjmy się więc wspomnianemu bonusowi i przy okazji rozważmy skorzystanie z kodu promocyjnego od Betfan.

zajawka-10-zl-za-gola-messiego

Promocja trwa w dniach 10.09.2021 – 11.09.2021, do godziny 17:00. W celu skorzystania z bonusu należy zagrać kupon typu SOLO lub AKO z konta depozytowego za dokładną stawkę wynoszącą 59 pln, korzystając z aplikacji mobilnej Betfan. Kurs minimalny kuponu to 3.50 lub wyższy. Zdarzenia z kuponu muszą zostać rozliczone do 12.09.2021, do godziny 23:59. Wartość otrzymanego freebetu będzie uzależniona od ilości goli strzelonych przez Leo Messiego w meczu z Clermont Foot, np. 1 gol = 10 zł, 2 gole = 20 zł i tak dalej. Jeżeli Messi nie wystąpi w meczu gracz nie otrzyma zwrotu za kupon. Bonus zostanie przypisany do konta gracza do 13.09.2021. Ważność freebetu to 3 dni od dnia przyznania.

10-zl-za-gola-messiego-regulamin[blok_bonus]