Na Totolotku w każdy poniedziałek oraz w środę (o ile akurat nie gra Liga Mistrzów) zwiększasz swoją wygraną o 10%!! Co jednocześnie może oznaczać, że grasz z podatkiem tylko 2%
Aby wziąć udział w promocji złóż kupon składający się 4+ zdarzeń, koniecznie z co najmniej jednym z piłki nożnej (obojętnie jakie rozgrywki)

Warunki:
-Kupon musi się składać z co najmniej 4 zdarzeń
-Minimum jedno zdarzenie z piłki nożnej
-Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1,05 (a więc minimalny kurs łączny kuponu to 1,22)
-Maksymalny bonus 20 pln (czyli przy max stawce 200 pln otrzymujemy darmowe 20 pln)
-Z bonusu można skorzystać 1 raz dziennie (liczy się pierwszy zagrany kupon danego dnia)
-Bonusy w ramach promocji AKO% przyznawane są automatycznie przy spełnieniu warunków danej promocji (co oznacza, że zaraz po zagraniu kuponu np za 100 pln, otrzymujemy 10 pln bonusowe i możemy od razu zagrać za nie ten sam kupon, co zwiększy ewentualną wygraną na kuponie o 10%)
-Promocją nie są objęte zakłady systemowe (czyli np system 3 z 4 itd)
-Bonus 10% od stawki otrzymujemy w postaci bonusu, którym należy obrócić 1-krotnie. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1,50 lub wyżej. (czyli bardzo łatwe zasady obrotu)
-Zagrania za środki bonusowe nie uprawnią do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów. (czyli aby otrzymać 10% bonusu musimy zagrać ze swojego stanu konta a nie ze środków bonusowych).

Jeśli napotkasz problemy, napisz do nas wiadomość na fanpage Zawód: Typer