Turnieje Pucharu Świata w tym sezonie dostarczają mało powodów do radości polskim kibicom. Nasi skoczkowie są mocno pod formą, a na domiar złego kontuzjowany jest Kamil Stoch. Gdzie jednak się przełamać, jak nie „u siebie” w Zakopanem. Z podobnego założenia wychodzi bukmacher STS, który przygotował na okazję konkursu promocję.

Bez Stocha, ale z dużymi nadziejami

Przebłyski dobrej formy widać od kilku konkursów u Piotra Żyły. Zawodnik WSS Wisła dobrze zaprezentował się podczas każdego z konkursów w Bischofshofen, gdzie regularnie meldował się w drugiej serii. Podczas zawodów 8 stycznia zajął nawet wysokie jak na ten sezon, 7 miejsce. Czekamy dalej na powrót do formy Dawida Kubackiego, który również zaczął regularnie punktować. Na razie stać go jedynie na miejsca w trzeciej dziesiątce.

Faworytem najlepszych bukmacherów do zwycięstwa w Zakopanem jest rewelacyjny w tym sezonie Ryoyu Kobayashi. Japończyk wygrał Turniej Czterech Skoczni i jak na razie pewnie zmierza także po Kryształową Kulę. Po piętach depcze mu wciąż Karl Geiger, który nigdy jeszcze nie triumfował w klasyfikacji generalnej.

zasady-promocji-sts-skoki

Do promocji STS należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej. Dalej należy obstawić kupon z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty na Puchar Świata w Zakopanem. Minimalny kurs dla tego zdarzenia to 1.50. Kupon nie może mieć mniejszego kursu aniżeli 1.85 i musi być postawiony za przynajmniej 50 PLN. Po spełnieniu tych warunków bukmacher wypłaci nam freebet w wysokości 10 PLN za każdego Polaka, który awansuje do finałowej 30 konkursu. Pamiętajcie także o bonusie powitalnym STS. Warto z niego skorzystać zakładając u bukmachera konto.

warunki-promocji-sts-skoki

[blok_bonus]