Wraz z początkiem Ligi Mistrzów startuje również Liga Europy. W tym roku nasz kraj reprezentuje Legia Warszawa, która po ciężkich bojach ze Slavią Praga awansowała do fazy grupowej. Losowanie okazało się niezbyt łaskawe, bowiem wraz z warszawską ekipą w grupie znalazł się Spartak Moskwa, Napoli i Leicester. Z drugiej jednak strony będzie to okazja dla drużyny z Łazienkowskiej by zmierzyć się z teoretycznie dużo wyżej notowanymi przeciwnikami. Zwłaszcza mecz z Leicester powinien przyciągnąć tłumy ludzi, bowiem jest to przecież Mistrz Anglii z sezonu 2015/2016. W związku ze środowym meczem jeden z bukmacherów przygotował specjalną promocję.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

10 pln za każdy gol Legii ze Spartakiem

Dekadę temu Legioniści mierzyli się z moskiewskim Spartakiem w eliminacjach do Ligi Europy i po bardzo ciężkim dwumeczu byli górą, wygrywając łącznie 5:4. Czy i tym razem uda im się powtórzyć historyczne zwycięstwo? Dzisiaj to Spartak wydaje się być drużyną lepiej notowaną, ale pozory mogą mylić. Bukmacher Betfan oferuje bonus wynoszący 10 pln za każdy gol zdobyty przez Legię w środowym meczu w Moskwie. Jak skorzystać z owej promocji?  Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Betfan.

allez-zajawka

W dniach 14.09.2021 – 15.09.2021, do godziny 16:30, należy zagrać kupon z salda głównego za dokładną stawkę wynoszącą 59 pln. Kupon musi zawierać dowolny typ na mecz Legia Warszawa – Spartak Moskwa. Może być kuponem SOLO lub AKO. Minimalny kurs kuponu to 2.50 lub wyższy. Zdarzenia z kuponu muszą zostać rozliczone do 23:59 15.09.2021. Za każdego gola Legii gracz otrzyma freebet 10 pln. Zostanie on przypisany do konta gracza w 48h od zakończenia promocji. Freebet jest ważny przez 3 dni.

allez-regulamin

[blok_bonus]