Pozostało 16 najlepszych typerów!

Osobom, które widzą post pierwszy raz, przedstawimy pokrótce na czym polega turniej, i już teraz zapraszamy na wrześniową edycję ?

W turnieju 1vs1 uczestnicy rywalizują na zasadzie fazy pucharowej – podają po 3 typy w każdej rundzie rozgrywek (1/126 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8, ćwierć, półfinał, finał). Ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze (1. lepsza skuteczność; 2. wyższy trafiony kurs), przechodzi do kolejnej rundy. Proste ? Oprócz rywalizacji, inicjatywa ma na celu również pomóc potrzebującym – składkowe 5 PLN od każdego gracza zostanie przekazane na cele charytatywne. W pierwszej edycji zebrano prawie 1.100 PLN!

Termin końcowy na dodanie 3 typów w obecnej fazie: 28 czerwca 23:59 (piątek) – do tego czasu zdarzenia muszą się rozpocząć!

PARY 1/8 FINAŁU:

(aby łatwiej znaleźć swoją parę, na komputerze kliknij CTRL + F i wpisz swoje nazwisko; na telefonie w przeglądarce: ustawienia > znajdź na stronie

 

 

Supin SupinVSKrystian Luniak
Wojtek StańczukVSSzymon Pióro
Adrian KalugaVSKamil Sułkowski
Adrian ŻakVSPrzemek Badura
Krzysztof KozłowskiVSMarcin Świetliński
Przemysław BuchenfeldVSPaweł Dampc
Paweł FokusVSMarcin Er
Patryk CiurlaVSSzymon Puzik

 

Wyniki poprzedniej fazy znajdziesz w poście 1/16 finału

Jak wybieramy zwycięzców?

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs (dalej: wyższy trafiony kurs 2 lub 3 typu rozliczonego na plus). W wyjątkowych sytuacjach: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

Lucky Losers zostaną wyłonieni tylko wtedy, gdy obaj uczestnicy z tej samej pary nie spełnią warunków udziału w turnieju.

REGULAMIN 1vs1:

 1. Typy podajemy w tym poście – poniżej, w komentarzach
 2. Wymagany kurs minimalny każdego typu to 1,50.
 3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem pojedynku/meczu. Jeśli typ zostanie podany za późno, nie jest wliczany do klasyfikacji ani jako plus, ani jako minus, ani jako zwrot. Gracz może podać kolejny typ.
 4. Mecze muszą się rozpocząć najpóźniej 28 czerwca 23:59
 5. Każdy typ prosimy podawać jako oddzielny komentarz.
 6. Każdy uczestnik może podać max jeden typ na dany mecz/pojedynek.
 7. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera eToto, który jest sponsorem turnieju.
 8. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
 9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako “gość”.
 10. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus, ale wykorzystują limit typu, co oznacza że skuteczność będzie liczona z dwóch pozostałych typów. Np gracz ma plus, minus i zwrot, wtedy nie może podać czwartego typu, a jego skuteczność to 50%.
 11. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
 12. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
 13. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie (lub, co gorsza – z powodu świadomego zawyżenia kursu)
 14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju
 15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.

Wszelkie pytania, niezgodności, prosimy kierować na Messengera