1/64 finału Turnieju Typerskiego 1vs1

702

Po kwalifikacjach wyłoniliśmy uczestników, którzy przechodzą do kolejnej fazy.  210 uczestników do kolejnej fazy przechodzi 128. Oprócz zwycięzców swoich par wybraliśmy również wielu tzw Lucky Losers, czyli Szczęśliwych Przegranych.

Termin na dodanie 3 typów to: 16 czerwca 23:59 (niedziela).

WYNIKI 1/64 FINAŁU:

Jędrek Kępka + + + (Skuteczność)  VS  Kamil Wieczorek + + –
Kacper Moskal + – +  (1.77) VS  Adam Bala + + – (1.90) (Wyższy kurs)
Kuba Gomółka – – –   VS  Mateusz Śliwa trwa – + + (Skuteczność)
Tamm Kenaj  VS  Konrad Dudek – – – (Rywal odpuścił)
Karol Smętek + + + (Skuteczność)  VS  Robert Gleń – + –
Dawid Uljasz – + – (2.30) (Wyższy kurs)  VS  Daniel Bartkiewicz – + – (1.55)
Grzegorz Suwała + +  –  (1.83)   VS  Marcin Er + – + 1.90 (Wyższy kurs)
Kuba Wojakowicz – + +  (Skuteczność)
  VS  Kamil Piotrowski – – –
Adrian Żak + – – (1.90) (Czas podania typu)  VS  Mateusz Budź – + – (1.90)
Marcin Wójcik + + –   VS  Przemek Badura + + + (Skuteczność)
Hubert Śliwiński – + –  VS  Krzysztof Kozłowski + + – (Skuteczność)
Filip Karnat –  – +
  VS  Pawel Befko – + + (skuteczność)
Kuba Okleja – – +  VS   Piotrek Wiśniowski + –  + (Skuteczność)
Paweł Dampc + + +  (Skuteczność)  VS  Mateusz Kiełbus – (brak kolejnych typów)
Kuba Kozio  VS  Marcin Jasiński + + + (Rywal odpuścił)
Dawid Lizak + – + (1.90) (Wyższy kurs)  VS  Przemek Wołczi + + – (1.64)
Supin Supin – + + (Skuteczność)  VS  Mateusz Tobera – + –
Michał Skrocki + + + (Rywal odpuścił)  VS  Piotrek Wasiak
Michał Szuba – – –  VS  Dawid Majewski – + – (Skuteczność)
Kacper Molestak – + + (Skuteczność)  VS  Amadeusz Jasiński + – –
Max Zaworski + – + (Skuteczność)  VS  Marcin Kojs + – –
Adrian Bednarczyk – + + (Skuteczność)  VS  Michał Bogacz     – – –
Piotr Pacholczak – – + (1.83) (Wyższy kurs)  VS  Krystian Marek + – – (1.66)
Mariusz Borsuk – + –  VS  Patryk Gęgotek        + + – (Skuteczność)
Radek Zwolenkiewicz + + + (1.71)  VS  Wojciech Sikora + + + (1.76) (Wyższy kurs)
Grzegorz Nadzieja + + + (2.25) (Wyższy kurs)  VS  Maciek Łagos + + + (1.95)
Mikołaj Urbański + – –   VS  Damian Gabzdyl – + + (Skuteczność)
Łukasz Kordyś + + – (2.15)   VS  Tomasz Gaj + + – (2.35) (Wyższy kurs)
Andrzej Zawalonka + + – (2.20) (Wyższy kurs)  VS  Daniel Radzik + + – (2.06)
Adrian Niemczak (2,00) (wyższy kurs) – – +  VS  Daniel Góraś + + – (1,76) (Skuteczność)
Konrad Kowalczyk + – – (1.67)  VS  Patryk Ciurla – + – (1.71) (Wyższy kurs)
Wojtek Stańczuk – + + (Skuteczność) 
 VS  Mateusz Ciekański  – + –
Robert Lech + – + (Skuteczność)  VS  Mateusz Żugaj – + –
Marcin Kamoda  – – – (2.29) (Wyższy nietrafiony kurs)  VS  Marcin Broda – – – (1.95)
Mariusz Paliwoda + + – (Skuteczność)  VS  Kacper Oświęcimski – + –
Remigiusz Grosch – – +   VS  Jakub Kapela – + + (Skuteczność)
Kamil Sułkowski + + + (Skuteczność)  VS   Adam Ostrówka – – –
Rafał Kulesza – – –    VS   Kacper Gurok + – + (Skuteczność)
Jakub Bolewski + – + (Skuteczność)  VS  Robert Łaciński – – –
Szymon Pióro + + + (Skuteczność)  VS  Kacper Niegowski – – –
Krystian Luniak + + + (Skuteczność)  VS  Rafał Lechowic        + – +
Grzegorz Walczak – + +   VS   Szymon Puzik + + + (Skuteczność)
Patryk Lewicki  + + –  (Skuteczność)
  VS   Klaudiusz Sołtysiak – + +
Jakub Orzech – – – VS  Sebastian Samul + + + (Skuteczność)
Marcin Świetliński + + + (Skuteczność)   VS          Damian Sejler + – +
Adrian Niżnik – – –  VS  Mateusz Krawczyk + – + (Skuteczność)
Mateusz Śrutwa – – +   VS  Dawid Kobierecki + – + (Skuteczność)
Michał Talarowski   VS   Wojtek Anderko + + + (Skuteczność)
Mateusz Mróz – – +   VS   Paweł Fokus –  – + (Skuteczność)
Kamil Michalczyk + – –   VS   Michał Litwic + –  + (Skuteczność)
Oskar Tałaj – + – (1.50)   VS    Marcin Soczewka – + – (1.51) (Wyższy kurs)  
Kuba Dymczak – + + (Skuteczność)  VS  Filip Petecki – + –
Kordian Pona – – +   VS  Kuba Domanski + + + (Skuteczność)
Krystian Blizniuk + – + (Skuteczność)   VS  Michał Popis – – –
Przemysław Buchenfeld + + – (Skuteczność)  VS  Henryk Nbsz – – –
Sebastian Goździk + + +  (Skuteczność) VS  Michał Konicki + +
Krzysztof Jeliński   – + –  VS  Patryk Stopa (brak typów)
Tomek Kita – –  +  VS  Adrian Kaluga + + + (Skuteczność) 
Łukasz Królik – + – (Skuteczność)  VS  Olgierd Kowaleski –  – –
Joachim Dymczak – – –    VS   Artur Sikorski +  +  + (Skuteczność)
Adrian Mikołajczyk – + + (2.00) (Wyższy kurs)  VS  Dawid Musiał – + + (1.86)
Przemysław Zandecki + – – (1.74)   VS   Tobiasz Basałaj + – – (1.86) (Wyższy kurs)
Karol Kośmiński + – + (1.95) (Wyższy kurs)  VS  Adrian Karczewski – + + (1.71)
Filip Kaczmarczyk +  – zwrot   VS   Mateusz Guzicki + + + (Skuteczność)

Jak wybieramy zwycięzców?

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs (dalej: wyższy trafiony kurs 2 lub 3 typu rozliczonego na plus). W wyjątkowych sytuacjach: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

W fazie 1/64 finału ze 128 uczestników wyłonimy 64 zwycięzców. Tym razem Szczęśliwy Zwycięzca (Lucky Loser) zostanie wyłoniony tylko wtedy, gdy obaj uczestnicy z tej samej pary nie spełnią warunków udziału w turnieju (np obaj odpuszczą turniej nie podając typu albo podając 1-2 typy, co nie spełnia wymogów).

NAGRODY

  • 4. miejsce otrzyma – 20 PLN
  • Zwycięzca meczu o 3. miejsce – 30 PLN
  • Finalista – 50 PLN
  • Zwycięzca – 200 PLN

 

REGULAMIN 1vs1:

  1. Typy podajemy w tym poście – poniżej, w komentarzach
  2. Wymagany kurs minimalny każdego typu to 1,50.
  3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem pojedynku/meczu.
  4. Typy na mecze podane w 2 rundzie turnieju muszą się rozpocząć najpóźniej do 16 czerwca 23:59 (niedziela).
  5. Każdy typ prosimy podawać jako oddzielny komentarz.
  6. Każdy uczestnik może podać tylko jeden typ na dany mecz/pojedynek (konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki). Masz 3 typy do rozporządzenia (w każdej fazie) i kilkadziesiąt godzin na ich udostępnienie, sam decydujesz czy wrzucisz 1 dziennie czy 3 w ciągu jednego dnia.
  7. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera eToto, który jest sponsorem turnieju.
  8. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako “gość”.
  10. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus. Jeśli gracz poda 3 typy, w tym jeden będzie rozliczony jako zwrot, jeden na plus i jeden na minus, będzie miał 50% skuteczności.
  11. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
  12. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
  13. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie (lub, co gorsza – z powodu świadomego zawyżenia kursu)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.

Wszelkie pytania, niezgodności, prosimy kierować na Messengera

MESSENGER - klik
Skontaktuj się

702
Dodaj komentarz

Please Login to comment
302 Comment threads
400 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
125 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Użytkownik
Szymon Puzik

Hartford-Nashville typ 2
Kurs 1.71

New York Red Bulls – Louisville City typ 1
Kurs 1.95

Albacete- Mallorca Typ 1
Kurs 2.30

Editor

1. +
2. +
3. +

Użytkownik
Adrian Bednarczyk

DATA: 16.06.2019
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA:PIŁKA NOŻNA
MECZ: WŁOCHY-HISZPANIA
TYP: OBIE STRZELĄ
KURS: 1.80

Editor

+

Użytkownik
Kuba Gomółka

DATA: 16.06.2019
GODZINA: 19:00
DYSCYPLINA: CS:GO
MECZ: Ancient vs. CR4ZY
TYP: CR4ZY -1,5
KURS: 2.01

Editor

Użytkownik
Pawel Befko

Paragwaj – Katar typ 1 kurs 1,86
Włochy – Hiszpania u21 typ X HT kurs 2,10
Duvale – Baptiste typ 2 kurs 1,66 Tenis

Editor

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Damian Gabzdyl

drugi typ na +

Użytkownik
Michał Szuba

Pilka nozna
Włochy u21 – Hiszpania u21
Typ : Hiszpania
Kurs 2,55
16 czerwca 21 :00

Editor

Użytkownik

DATA: 16.06.2019
GODZINA: 20.10
DYSCYPLINA: baseball MLB
MECZ: Chicago White Sox – New York Yankees
TYP: +9 punktow
KURS: 1.91

Editor

+

Użytkownik
Robert Łaciński

19:45 Białoruś
Dynamo-Brześć – Gomel
Typ : over 3.5
kurs : 2.80

Hiszpania 19:30
Zamora – Alcobendas
Typ : awans Zamory
kurs : 2.90

Norwegia 20
Rosenborg – Valerenga
Typ : over 4.5 bramek
kurs : 6.30

Editor

1. –
2. –
3. –

Użytkownik
Mateusz Mróz

DATA: 16.06.2019
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA MISTRZOSTWA EUROPY U-21
MECZ: WŁOCHY – HISZPANIA
TYP: UNDER 4.5 KARTKI
KURS:1,90

Editor

Użytkownik
Kacper Niegowski

16.06 21;00
Paragwaj vs katar
Typ : Paragwaj więcej niż 5,5 różnych, kurs 1.83

Editor

Użytkownik
Kacper Niegowski

16.06 21;00
Hiszpania u21 vs Włochy u21
Typ: Hiszpania, kurs 2.50

Editor

Użytkownik
Mateusz Mróz

DATA: 16.06.2019R
GODZINA: 23:00
DYSCYPLINA : E-SPORT LEAGUE OF LEGENDS NORTH AMERICA LCS
MECZ: TEAM SOLO MID – CLOUD9
TYP: CLOUD9
KURS: 1,76

Użytkownik
Krystian Blizniuk

Użytkownik
Kacper Niegowski

16.06 23;00
Esport LoL
Team solomid vs Cloud 9
Typ : Cloud 9, kurs 1.76

Użytkownik
Krystian Blizniuk

Użytkownik
Mateusz Mróz

DATA: 16.06.2019R
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA COPA AMERICA
MECZ: PARAGWAJ – KATAR
TYP : RZUTY ROZNE (3-DROGOWO) MNIEJ NIŻ 10
KURS: 1,86

Editor

+

Użytkownik
Adrian Mikołajczyk

DATA: 16.06.2019R
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA MISTRZOSTWA EUROPY U21
MECZ: WŁOCHY U21 – HISZPANIA U21
TYP : OVER 2,5 BRAMEK W MECZU
KURS: 2,00

Użytkownik
Adrian Mikołajczyk

+

Użytkownik
Robert Gleń

Piłka Nożna
Godzina 00:00
Urugwaj Ekwador
Ekwador więcej niż 0.5 gola
@ 1.80

Piłka nożna
Paragwaj Katar
Godzina 21:00
Katar więcej niż 0.5 gola
@1.68

Editor

2. +

Użytkownik
Krystian Blizniuk

1.-

Użytkownik

1) ME u21 Włochy-Hiszpania
16.06.19 godz. 21:00
Typ: Obie druż. strzelą i więcej niż 2.5 goli – TAK @2.35
2) Paragwaj-Katar
16.06.19 godz. 21:00
Typ: Suma goli drużyny-Katar-więcej niż 0.5 @1.66

Editor

1. +
2. +

Użytkownik
Damian Gabzdyl

Piłka Nożna: Mistrzostwa Europy U21

16.06, 21:00
Mecz: Włochy vs Hiszpania
Typ: 2
Kurs: 2.55

Piłka nożna: Copa America

16.06, 21:00
Mecz: Paragwaj vs Katar
Typ: 1 drużyna wygra którąkolwiek połowę
Kurs: 1.50

Siatkówka: Pan American Cup

16.06, 23:00
Mecz: Chile vs Dominikana
Typ: Chile wygra 3 (trzeci) set
Kurs: 1.57

Editor

1. –
2. +

Użytkownik
Krystian Blizniuk

3.+

Użytkownik

DATA: 16.06.2019
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: Piłka nożna ME U21
MECZ: Włochy – Hiszpania
TYP: liczba bramek więcej niż 2,5
KURS: 2.00

Editor

+

Użytkownik
Supin Supin

Carabobo vs Estudiantes Merida typ 1. Kurs 2.20
Siatkówka Chile Dominikana. Typ Chile wygra 1set kurs 1.57
Urugwaj Ekwador. Typ Urugwaj kurs 1.95

Użytkownik
Krystian Blizniuk

2+

Użytkownik
Krystian Blizniuk

1.-
3.+

Użytkownik
Amadeusz Jasiński

Data : 16.06.2019
Godzina 23:00
Brazylia – Serie D
Real Ariquemes vs Manaus FC
TYP:Manaus FC
@1.90

Użytkownik
Krystian Blizniuk

+

Użytkownik
Mateusz Żugaj

Copa America

Urugwaj – Ekwador
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.55

Użytkownik
Krystian Blizniuk

+

1 6 7 8