Witamy w kolejnej fazie rozgrywek! Po kwalifikacjach (1/128) i 1/64 fazie, czas na 1/32 finału. Naturalnie z 64 uczestników wyłonimy 32 uczestników.

Termin końcowy na dodanie 3 typów: 20 czerwca 23:59 (czwartek).

PARY 1/32 FINAŁU:

(aby łatwiej znaleźć swoją parę, na komputerze kliknij CTRL + F i wpisz swoje nazwisko; na telefonie w przeglądarce: ustawienia > znajdź na stronie)

Adrian MikołajczykVSMarcin Soczewka
Wojtek StańczukVSMateusz Krawczyk
Damian GabzdylVSPatryk Ciurla
Kuba DymczakVSRobert Lech
Konrad DudekVSKacper Gurok
Adrian BednarczykVSMariusz Paliwoda
Jakub BolewskiVSPatryk Gęgotek
Michał SkrockiVSAdrian Kaluga
Artur SikorskiVSDawid Kobierecki
Kuba WojakowiczVSMarcin Kamoda
Marcin JasińskiVSKrzysztof Jeliński
Kacper MolestakVSPrzemek Badura
Piotr PacholczakVSAndrzej Zawalonka
Wojciech SikoraVSPaweł Dampc
Grzegorz NadziejaVSPatryk Lewicki
Jędrek KępkaVSPaweł Fokus
Krzysztof KozłowskiVSDawid Lizak
Szymon PuzikVSMichał Litwic
Karol SmętekVSAdrian Żak
Sebastian GoździkVSAdrian Niemczak
Sebastian SamulVSMarcin Świetliński
Krystian BlizniukVSSupin Supin
Wojtek AnderkoVSKrystian Luniak
Piotrek WiśniowskiVSJakub Kapela
Mateusz GuzickiVSKamil Sułkowski
Pawel BefkoVSKuba Domanski
Szymon PióroVSMateusz Śliwa
Max ZaworskiVSŁukasz Królik
Tobiasz BasałajVSKarol Kośmiński
Dawid MajewskiVSPrzemysław Buchenfeld
Marcin ErVSDawid Uljasz
Adam BalaVSTomasz Gaj

 

Wyniki końcowe 1/32 finału:

Adrian Mikołajczyk + + + VS Marcin Soczewka (BRAK TYPÓW)
Wojtek Stańczuk + + VS Mateusz Krawczyk – + –
Damian Gabzdyl – – – VS Patryk Ciurla + – –
Kuba Dymczak + – – VS Robert Lech + – +
Konrad Dudek (BRAK TYPÓW) VS Kacper Gurok + – +
Adrian Bednarczyk – + – VS Mariusz Paliwoda + + –
Jakub Bolewski + – – VS Patryk Gęgotek + + +
Michał Skrocki + + (typy dodane po czasie) VS Adrian Kaluga + – –
Artur Sikorski + – – (1.74) VS Dawid Kobierecki + – – (1.66)
Kuba Wojakowicz + + – VS Marcin Kamoda + + +
Marcin Jasiński + + + VS Krzysztof Jeliński + – +
Kacper Molestak + – + (1.60) VS Przemek Badura – + + (2.05)
Piotr Pacholczak (BRAK TYPÓW) VS Andrzej Zawalonka – – –
Wojciech Sikora – + + VS Paweł Dampc + + +
Grzegorz Nadzieja – – – VS Patryk Lewicki + + +
Jędrek Kępka – + – (1.54) VS Paweł Fokus + – – (1.74)
Krzysztof Kozłowski + + + VS Dawid Lizak + + –
Szymon Puzik + + + VS Michał Litwic – (BRAK KOMPLETU TYPÓW)
Karol Smętek + – – VS Adrian Żak + + –
Sebastian Goździk + – – VS Adrian Niemczak + – +
Sebastian Samul + – + VS Marcin Świetliński + + +
Krystian Blizniuk – + + (1.76) VS Supin Supin + + – (1.90)
Wojtek Anderko + – + (1,50) VS Krystian Luniak + – + (1.83)
Piotrek Wiśniowski + – – (2.20) VS Jakub Kapela + – – (2.00)
Mateusz Guzicki – + – VS Kamil Sułkowski – + +
Pawel Befko + – + VS Kuba Domanski + + +
Szymon Pióro + + – VS Mateusz Śliwa – – –
Max Zaworski + – + VS Łukasz Królik – + –
Tobiasz Basałaj + + + VS Karol Kośmiński + – +
Dawid Majewski – – (BRAK KOMPLETU TYPÓW) VS Przemysław Buchenfeld + – +
Marcin Er zwrot – – VS Dawid Uljasz (BRAK TYPÓW)
Adam Bala – + + VS Tomasz Gaj – – (BRAK KOMPLETU TYPÓW)

Jak wybieramy zwycięzców?

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs (dalej: wyższy trafiony kurs 2 lub 3 typu rozliczonego na plus). W wyjątkowych sytuacjach: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

Lucky Losers zostaną wyłonionieni tylko wtedy, gdy obaj uczestnicy z tej samej pary nie spełnią warunków udziału w turnieju.

REGULAMIN 1vs1:

  1. Typy podajemy w tym poście – poniżej, w komentarzach
  2. Wymagany kurs minimalny każdego typu to 1,50.
  3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem pojedynku/meczu.
  4. Typy na mecze podane w 2 rundzie turnieju muszą się rozpocząć najpóźniej do 16 czerwca 23:59 (niedziela).
  5. Każdy typ prosimy podawać jako oddzielny komentarz.
  6. Każdy uczestnik może podać tylko jeden typ na dany mecz/pojedynek (konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki). Masz 3 typy do rozporządzenia (w każdej fazie) i kilkadziesiąt godzin na ich udostępnienie, sam decydujesz czy wrzucisz 1 dziennie czy 3 w ciągu jednego dnia.
  7. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera eToto, który jest sponsorem turnieju.
  8. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako „gość”.
  10. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus. Jeśli gracz poda 3 typy, w tym jeden będzie rozliczony jako zwrot, jeden na plus i jeden na minus, będzie miał 50% skuteczności.
  11. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
  12. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
  13. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie (lub, co gorsza – z powodu świadomego zawyżenia kursu)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.

Wszelkie pytania, niezgodności, prosimy kierować na Messengera

[cresta-facebook-messenger text=”MESSENGER – klik”]