Bukmacherzy zagraniczni


lpBukmacherPodstawowe informacjeBonus
rejestracyjny
117Unibet to od lat jedna z najsolidniejszych firm bukmacherskich.. Firma zarejestrowana na Malcie działa na rynku od 1997 roku i wyróżnia się głównie znakomitą ofertą zakładów, wysokimi kursami, a także ofertą bonusową. Unibet wielokrotnie był nagradzany przez media branży bukmacherkiej. Kilka lat temu Firma sponsorowała rozgrywki piłkarskiej pierwszej ligi w Polsce. Bukmacher jest przy tym skierowany zarówno do nowych graczy jak i bardziej doświadczonych użytkowników, którzy mogą liczyć na dość wysokie limity stawek.

Cashout: Tak (tylko single na live)
Zakłady przez telefon: Tak
Zakłady Live: Tak
Ocena: 4,7
>>>Sprawdź szczegóły<<<

Zakład bez ryzyka do 200zł

2exp
Expekt jest jedną z najpopularniejszych firm bukmacherskich, działającą od 1999 roku. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim niezłymi kursami, dosyć szeroką ofertą na różne dyscypliny sportowe, ale głównie z powodu licznych bonusów okazjonalnych.
Jednym z chwytów marketingowych mających przyciągnąć do Expekt nowych klientów było pozyskanie ambasadorów marki, którymi byli m.in byli piłkarze Fredi Bobic w Niemczech czy Glenn Stromberg w Szwecji, a także trener Sepp Piontek. W Polsce funkcję tę nadal pełni prezes PZPN Zbigniew Boniek.
Expekt jest bliźniaczym bukiem z Betclic

Cashout: Tak
Zakłady przez telefon: Tak
Zakłady Live: Tak
Ocena: 4,3
>>>Sprawdź szczegóły<<<

Cashback 222zł

316
Betclic nie należy do najstarszych bukmacherów, co jednak nie przeszkadza mu być bardzo popularnym. Przyciąga głównie świetnemu bonusowi rejestracyjnemu - cashback 100zł oraz bonusami okazjonalnymi. W Polsce twarzą Betclic jest Mateusz Borek, znany komentator sportowy. Betclic jest bliźniaczym bukmacherem z Expekt

Cashout: Tak
Zakłady przez telefon: Tak
Zakłady Live: Tak
Ocena: 4,3
>>>Sprawdź szczegóły<<<

Cashback 200zł

4bah
Austriacka firma Bet-at-home to jeden z najpopularniejszych bukmacherów, działający na rynku już od 1999 roku. Jej popularność zawdzięcza przede wszystkim bardzo dobrej ofercie i trafionym kampaniom medialnym. Bet-at-home jest marką kojarzoną ze sportem, nie tylko najpopularniejszą piłką nożną.
Bet-at-home jest partnerem popularnej na całym świecie drużyny piłkarskiej Schalke Gelsenkirchen. Firma była także sponsorem zawodów w skokach narciarskich w Zakopanem. Bardzo znana firma, ale z pewnością przeceniana.

Cashout: Tak
Zakłady przez telefon: Tak
Zakłady Live: Tak
Ocena: 4,2
>>>Sprawdź szczegóły<<<

50% do 350zł

 

Skomentuj przez Facebook'a